sobota, 30 kwietnia 2011

Dobry^^

Właśnie wróciłam z koncertu i szczerze mówiąc nie mam co robić. Ostatnio sen z powiek spędza mi wybór repertuaru na mój najbliższy większy koncert, ale kompletnie nie wiem co wybrać. Na pewno zaśpiewam Moknie w deszczu diabeł bo to już dobrze idzie i bardzo lubię mój aranż. Ale co dalej? Jedna piosenka to za mało. Pomóżcie mi: )

14 maja mamy małe spotkanie z Belieberkami w Poznaniu, nie mogę się już doczekać;) Gdy będziemy w Plazie muszę wskoczyć do empiku a tam uzupełnić swoje zbiory płyt. Otóż wybrałam:
Jessie J- 37,49
Bruno Mars- 46,99
Justin Bieber- 37,99
Rihanna- 37,99
składanka- 39,99

Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na Songs for Japan. Jest to zbiór 37 świetnych utworów, które na pewno znacie. CAŁKOWITY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY ALBUMU ZASILI KONTO JAPOŃSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA. Zróbcie coś dobrego dla innych. Przecież Wy też możecie być w takiej sytuacji.

Kocham Was : )2 komentarze:

  1. Ja mam płytę Jessie J jest świetna polecam <3
    Zapraszam do siebie http://jellypul.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam wszystkie płyty które wymieniłaś w swojej notce. Bardzo serdecznie polecam każdą płytę. A w szczególności Jessie J! Ona jest wspaniałą wokalistką. Polecam ci również płytę Nicki Minaj - PINK FRIDAY. Niesamowita płyta.

    OdpowiedzUsuń